Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магдебург із візитом до «Заммельзуриума»

Магдебург із візитом до «Заммельзуриума»

21.12.2012 14:36 Все Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології візит

15 грудня на запрошення молодіжного центру німецької культури «Заммельзуріум» до нашого міста прибула делегація представників молодіжних організацій федеральної землі Заксен-Анхальт з міста Магдебург (Німеччина). Запорізький молодіжний центр представляли студенти 3-5 курсів факультету іноземної філології ЗНУ М. Шапочка, К. Демідкина, Г. Кулікова, К. Балдіна, Є. Горбунова, Г. Ларюкова та ін.

Метою перебування делегації було встановлення контактів із молодіжними організаціями міста. Програма перебування була дуже насиченою: зустрічі з молоддю міста, керівництвом муніципалітету, проведення прес-конференції в міській раді, відвідування культурно-природного заповідника о. Хортиця та музею козацтва. Гостям із Німеччини було дуже цікаво відвідати факультет іноземної філології та поспілкуватися зі студентами німецького відділення. Усі гості відзначили високий рівень мовної компетенції студентів нашого вишу. Результатом перебування делегації стали кілька спільних проектів, у тому числі - молодіжний обмін між містами Запоріжжя та Магдебург.