Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Ранок різдвяної казки» провели студенти факультету іноземної філології ЗНУ

«Ранок різдвяної казки» провели студенти факультету іноземної філології ЗНУ

25.12.2012 14:10 Все Факультети Іноземної філології ФІФ свято

25 грудня на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету провели «Ранок різдвяної казки».

Як розповіла старший викладач кафедри викладання другої іноземної мови факультету іноземної філології ЗНУ Алла Мамедова, студенти ІV курсу, які вивчають німецьку як другу іноземну, підготували театралізований семінар до різдвяних свят. Кожна з трьох груп показала уривок із відомих казок: «Пряниковий чоловічок», «Бременські музики», «Білосніжка та семеро гномів».
В яскравій, затишній та по-різдвяному оформленій аудиторії вже зранку панував святковий настрій. Студенти в костюмах казкових героїв готувалися подарувати гарний настрій своїм друзям, однокашникам та викладачам, а також продемонструвати володіння другою іноземною мовою і отримати оцінку за свої знання.
Студенти, викладачі та всі присутні на заході отримали надзвичайне задоволення від щирих та захопливих казкових оповідей. Семінар пройшов цікаво і залишив по собі чарівний різдвяний настрій.

Наталія Логвиненко