Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету іноземної філології влаштували «подорож» до Австралії та Нової Зеландії

25.12.2012 15:33 Все Факультети Іноземної філології ФІФ

25 грудня студенти 4 курсу факультету іноземної філології спеціалізації «Французька мова та література» під керівництвом старшого викладача, кандидата філологічних наук Ганни Ваніної влаштували неймовірну «подорож» до Австралії та Нової Зеландії.

Для студентів це стало індивідуальним завданням із другої іноземної мови, тому захід проходив англійською мовою. Студенти докладно розповіли про традиції, культуру, географічне розташування, рослинний та тваринний світ Австралії та Нової Зеландії. Також вони створили відеоролики та презентації, якими супроводжували свої виступи. Крім того доповідачі заздалегідь підготували кілька питань для глядачів, а також вікторину на знання місцевого сленгу цих країн. Наприкінці заходу студенти разом із Ганною Вікторівною заспівали різдвяну пісню Австралії «Australian Jingle Bells».
Завідувач кафедри викладання другої іноземної мови ФІФ, доцент Катерина Ружин подякувала студентам за цікаву «подорож» до цих двох країн та привітала всіх присутніх із Новим роком та Різдвом Христовим. Крім того, вона зазначила, що виконання індивідуальних завдань у такому форматі чудово розширює кругозір студентів, а підготовка до цих завдань стає цікавим і корисним проведенням вільного часу.

Олена Ярошенко