Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Делегація Канади в ЗДУ

Делегація Канади в ЗДУ

31.10.2002 00:00

В рамках постійної співпраці ЗДУ з університетом Саскачевана (Саскатон) та Рейджанським університетом в Запоріжжі побувала делегація канадських спеціалістів. Однією з причин їх визиту є робота над спільним проектом организації Інтернет-сполучення між ЗГУ и психоневрологічною лікарнею в м. Молочанську Запорізької області. Крім того, до складу делегації увійшли працівники сфери аграрного консалтингу, які готові зустрітися з представниками агропромислового комплексу регіону та обговорити можливості створення інфраструктури консультування в галузі фермерства.
Вчора відбулася зустріч делегації з головою облдержадміністрації Є.Г. Карташовим, який висловив готовність сприяти плідній роботі зарубіжних фахівців.
Відділ міжнародних зв'язків ЗДУ

Ірина Огнєва