Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До ЗНУ завітав новорічний автобус

До ЗНУ завітав новорічний автобус

27.12.2012 13:28 Університет свято

26 грудня до Запорізького національного університету завітав Дід Мороз разом зі своєю казковою свитою. Візит головного новорічного чарівника відбувся в рамках четвертої міської молодіжної акції «Новорічні привітання», участь у якій беруть студенти запорізьких вишів.

Організатори свята – Відділ по роботі з молоддю, сім'єю та позашкільної виховної роботи департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради – підготували для студентів привітання та веселі конкурси.
Першими привітання від студентського Діда Мороза отримали керівники міста, яких учасники новорічної акції приїхали привітати до мерії. Заступник міського голови Юрій Каптюх передав усім студентам Запоріжжя вітання від мера Олександра Сіна та побажав нових досягнень і перемог. Від себе Юрій Володимирович додав: «Головне завдання студентів сьогодні – гарно навчатися, щоб у майбутньому своїм трудом зробити вклад у розвиток рідного міста». Після зустрічі в мерії учасники акції відвідали ще п’ять вишів Запоріжжя.