Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До уваги викладачів, співробітників та студентів Запорізького національного університету!

03.01.2013 10:00 Здоров’я наказ

Набрав чинності наказ «Про заходи щодо попередження вживання тютюнових виробів в Запорізькому національному університеті» № 467 від 21.12.2012.

Цей документ ухвалений відповідно до Закону України № 2899-IV від 22.09.05 року зі змінами «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення».
У статті 13 зазначеного Закону України наводиться перелік місць, де забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів. Серед інших громадських місць, третім пунктом вказано «у приміщеннях та на території навчальних закладів».
У першому пункті наказу говориться: «Заборонити тютюнопаління в приміщеннях та на території Запорізького національного університету». До його порушників вживатимуть заходи дисциплінарного стягнення в порядку, передбаченому Правилами внутрішнього трудового розпорядку, схваленими конференцією трудового колективу від 17 жовтня 2012 року.
Дотримуйтеся закону, поважайте своє здоров’я, а також – здоров’я та комфорт тих, хто поруч із вами!