Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Навчаємось і працюємо разом: другий міжнародний семінар

Навчаємось і працюємо разом: другий міжнародний семінар

06.12.2002 00:00

В ці дні в рамках спільного проекту університету прикладних наук Магдебург-Стендаль та Запорізького державного університету “Навчаємось і працюємо разом” в нашому місті проходить другий міжнародний науково-практичний семінар з надання допомоги родинам, які мають дітей з обмеженими можливостями. Планується відвідання спеціалізованого дитячого садка, а також зустріч соціальних працівників міста і спеціалістів з Німеччини з батьками та дітьми-інвалідами. Крім того, в рамках підписаного раніше між ЗДУ та німецьким вузом договору про співробітництво (в тому числі і в лікувально-педагогічній сфері) досягнута домовленість про співпрацю між двома університетами, Дитячим реабілітаційним центром Магдебурга та Соціальною службою Запоріжжя.
Відділ міжнародних зв'язків і роботи з іноземними студентами

Ігор Макарóвич