Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління ЗНУ відбулося урочисте вручення магістерських дипломів

14.02.2013 15:47 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління вручення дипломів

День святого Валентина приніс особливо святковий настрій на факультет соціології та управління Запорізького національного університету. Саме 14 лютого тут урочисто вручили дипломи магістрам напрямів підготовки «Соціологія» (денного та заочного відділення) та «Політологія» (заочного відділення). Привітати випускників 2013 року з цією важливою подією зібралися не лише їхні викладачі та батьки, але й випускники факультету минулих років.

Вітаючи випускників, декан факультету соціології та управління, професор Максим Лепський відзначив, що їх по праву можна назвати елітою факультету. Він подякував батькам магістрів за виховання таких чудових дітей, а вчорашнім студентам побажав впевненості в собі, у своїх знаннях та друзях.
Заступник декана з наукової роботи, доцент Едуард Гугнін зауважив, що не лише водночас радіє й сумує в цей святковий день, а й по-доброму заздрить майбутнім роботодавцям цьогорічних магістрів. Завідувач кафедри політології, доцент Тетяна Ніколаєва побажала магістрам успішного переходу зі студентського життя у доросле, а також нагадала, що рідний факультет завжди чекатиме на них.
Випускники в урочистій обстановці з рук керівництва факультету та викладачів отримали дипломи, а найкращі студенти, чиї досягнення сприяли розвитку факультету на загальноуніверситетському рівні, додатково були відзначені Подяками від декана Максима Лепського.
Клятву випускників, в якій вони присягалися застосовувати свої знання та вміння на користь Батьківщині та не зраджувати університетський корпоративний дух, виголосила магістр соціології Юлія Захарова.
Гімн факультету у виконанні студентки Ольги Сікорської всі присутні зустріли стоячи та одностайними оплесками. Випускниці 2013 року, звертаючись до викладачів, зізналися, що від хвилювання їм важко дібрати слів, аби висловити вдячність своєму університету.
Наприкінці заходу магістри-випускники загадали бажання та випустили в небо «вимпел дружби та мрій» - кольорове гроно повітряних кульок. Максим Лепський запропонував вважати цей символічний жест першим кроком до втілення задумів та мрій.

Таміла Тарасенко