Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 15 студентів ЗНУ стали учасниками ІІІ етапу стипендіальної програми «Завтра.UA»

15 студентів ЗНУ стали учасниками ІІІ етапу стипендіальної програми «Завтра.UA»

22.02.2013 10:07 Наукове товариство студентів та аспірантів змагання стипендіальна програма

Стали відомі учасники ІІІ етапу стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Всього в ІІ етапі програми експертами було перевірено 1775 конкурсних робіт. До участі в ІІІ турі Конкурсу допущено 654 студенти із ВНЗ усієї України, серед яких – 15 студентів Запорізького національного університету.

Серед них: студентки філологічного факультету Юлія Гринь, Катерина Шелунцова, Ксенія Шерстякова; майбутні журналістки Ганна Абліцова, Оксана Кривко, Мар’яна Терещенко та Юлія Стець; представники факультету іноземної філології Богдан Корнелюк, Марія Сільчук, Дар’я Левченко. А також: студенти економічного факультету Олексій Міняйло та Дар’я Акуліч; студентки математичного факультету Анастасія Субота й Софія Мошак, представниця біологічного факультету, голова факультетського НТСА Людмила Макєєва.
Для студентів ВНЗ Запорізької області очні змагання ІІІ туру відбудуться в суботу, 2 березня 2013 року, за адресою: Запорізький національний університет, вул. Лепіка, 33-а, 4 навчальний корпус ЗНУ.
За більш детальною інформацією з питань проходження ІІІ етапу програми звертатися до Координатора конкурсного добору «Завтра.UA» в ЗНУ Світлани Доброскок (4 навчальний корпус, 314 каб., тел.: 289-41-07).
Задля забезпечення рівних умов участі конкурсантів у ІІІ турі детальна інформація щодо отриманих балів або причин, з яких конкурсант не допускається до подальшої участі в конкурсі, буде розміщена лише після фіналу Конкурсу – в травні 2013 року.

Світлана Доброскок,
провідний фахівець науково-дослідної частини