Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки проекту змін до Положення про студентське самоврядування

27.02.2013 09:10 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

25 лютого Студентська рада Запорізького національного університету провела засідання робочої групи з питань підготовки проекту змін до Положення про студентське самоврядування.

Варто нагадати, що робочу групу було створено Студентською радою ЗНУ за підтримки і активним сприянням студентської ради юридичного факультету.
Студенти юридичного факультету Анатолій Шашков, Олексій Красов та Іван Шумейко розробили проект змін до Положення про студентське самоврядування, який був запропонований головам студентських рад усіх факультетів ЗНУ до публічного обговорення під час засідання робочої групи. У положення були внесені зміни, що стосуються удосконалення переліку повноважних органів студентського самоврядування, процедури виборів, а також правового статусу старости академічної групи.
Усі запропоновані зміни до Положення будуть погоджені з адміністрацією університету та ухвалюватимуться під час Конференції студентів ЗНУ.

Студентська рада юридичного факультету