Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент факультету журналістики Антон Осадчук - новий голова Студентської ради ЗНУ

28.02.2013 09:40 ЗНУ вибори Студентська рада

27 лютого в актовій залі другого навчального корпусу ЗНУ відбулися вибори голови Студентської ради. На конференції були присутні 213 делегатів від різних факультетів. За результатами голосування головою Студради ЗНУ було обрано студента третього курсу факультету журналістики Антона Осадчука.

Розпочалася конференція обранням президії засідання. Органи студентського самоврядування запропонували наступний склад президії: Андрій Бондаренко – діючий голова Студентської ради, Ксенія Мяснянкіна – голова конференції, Іван Шумейко – голова тимчасової виборчої комісії. Далі були обрані лічильна комісія та секретаріат. На початку заходу до кандидатів та усіх присутніх із привітаннями та побажанням успіхів звернувся ректор ЗНУ Микола Фролов. Також за активну студентську діяльність він нагородив почесними грамотами Андрія Бондаренка та Івана Шумейка.
Згідно порядку денного перед присутніми звітував діючий голова Студентської ради Андрій Бондаренко. Він доповів про здобутки та недоліки роботи Студентської ради, яку він очолював протягом останніх двох років. Далі з власними програмами виступили кандидати на місце голови Студентської ради – Аліна Грушко (біологічний факультет), Антон Осадчук (факультет журналістики) та Олексій Красов (юридичний факультет). На жаль, кандидатуру Антона Кінчака довелося вилучити зі списків бюлетенів, оскільки він мав академічну заборгованість. Після виступу кожного кандидата його опоненти та присутні мали можливість впродовж десяти хвилин поставити запитання.
Процедура виборів почалася роздачею бюлетенів: кожен делегат попередньо отримав мандат, лише за наявності якого він міг отримати власний бюлетень. За підрахунком голосів спостерігали наглядачі – по дві особи від кожного кандидата.
У результаті голоси розприділилися наступним чином: Антон Осадчук – 105 голосів, Олексій Красов – 87 голосів та Аліна Глушко – 19 голосів. Перемогу отримав студент факультету журналістики Антон Осадчук. Новообраний голова подякував усім за підтримку та пообіцяв, що вже завтра Студентська рада ЗНУ працюватиме на повну силу.

Ксенія Назаренко