Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ тривають лекції фахівців із адміністративного права

28.02.2013 11:48 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет навчання

27 лютого для студентів юридичного факультету Запорізького національного університету провідні фахівці в галузі адміністративного права з різних вищих навчальних закладів України провели ще три лекції.

Лекція на тему «Реформування органів внутрішніх справ та особливості підготовки кадрів для цих органів» прочитав кандидат юридичних наук, доцент Харківського національного університету внутрішніх справ, заступник начальника факультету з підготовки фахівців міліції громадської безпеки з навчально-методичної роботи Григорій Джагупов. Григорій Володимирович розповів про сьогоднішні процеси адміністративної реформи та, зокрема про реформу органів внутрішніх справ. Він акцентував увагу слухачів на вимоги, які висуваються до осіб, що бажають працювати в даних органах. Другу лекцію для студентів-правників провів доктор юридичних наук, професор кафедри адміністративного права Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ України Дмитро Приймаченко. Він розповів студентам про «Особливості реформування митних органів України». Також у цей день відбулося засідання правничого клубу серед студентів ІІ-ІІІ курсів за участю кандидата юридичних наук Дмитра Семир’янова, який завітав до юридичного факультету з Головного управління податкової міліції Державної податкової служби України. Темою засідання його учасники обрали «Особливості вирішення податкових конфліктів у судовому порядку».

Юридичний факультет ЗНУ