Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти напряму «Театральне мистецтво» - на сцені Нового театру

Студенти напряму «Театральне мистецтво» - на сцені Нового театру

26.03.2013 14:47 Університет факультет соціальної педагогіки та психології

23 березня на сцені БК ім. Кірова відбулася прем’єра запорізького Нового театру - мелодрама за п’єсою Леонарда Герша «Такі вільні метелики». Ця п’єса стала значним творчим досягненням для всього колективу Нового театру та помітним явищем для нашого вишу, оскільки серед акторів є представники факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ.

Виконавцями головних ролей Дона та Джил у цій виставі стали студенти четвертого курсу кафедри акторської майстерності факультету СПП Андрій Бейник і Марина Гунько (клас народного артиста України Олександра Короля, викладач - Тетяна Петрик). У цій постановці також відбувся сценічний дебют студента другого курсу Євгена Станіцького (клас заслуженого артиста України Надії Стадніченко, викладач - заслужений артист України Віктор Гончаров).
Яскрава, емоційна, натхненна гра молодих акторів, їхні перші та самостійні кроки на сцені театру – все це виглядало достойно і професійно.

Тетяна Петрик,
викладач кафедри акторської майстерності