Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ відвідали музей авіації заводу «Мотор Січ»

Студенти юридичного факультету ЗНУ відвідали музей авіації заводу «Мотор Січ»

28.03.2013 11:36 Все Факультети Юридичний екскурсія юридичний факультет

27 березня студенти юридичного факультету ЗНУ відвідали музей авіації заводу «Мотор Січ». Екскурсію організував к.ю.н., старший викладач юридичного факультету Микола Мартинов.

В заході взяли участь студенти 2-3 курсів юридичного факультету. Вони оглянули колекцію авіадвигунів, мотоциклів та моделей військової техніки, а також прослухали цікаву лекцію з історії одного з найбільших у світі виробників сучасних, надійних авіаційних двигунів для літаків і вертольотів, які експлуатуються більш ніж в ста двадцяти країнах світу.
На думку учасників екскурсії, такі екскурсії сприяють більшій обізнаності студентів, за яким би фахом вони не навчались.
Учасники заходу висловили подяку адміністрації заводу «Мотор Січ» за цікаву екскурсію, а також висловили сподівання, що проведення подібних заходів стане традицією на факультеті.

Іван Шумейко,
олова медіа-сектора студради юридичного факультету