Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відсвяткували Міжнародний день театру

На факультеті СПП відсвяткували Міжнародний день театру

28.03.2013 11:49

27 березня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відсвяткували Міжнародний день театру. Студенти спеціальності «Театральне мистецтво» підготували яскравий «капусник».

Свято пройшло невимушено та весело! Студенти І курсу спробували поглянути на початок свого студентського життя очима власних батьків та друзів. А гостей свята вони почастували справжньою капустою.
Студентам другого року навчання вже, як виявилося, набридло вчитися, тому вони вирішили зайнятися роботою - створити свій театр – Максимально Абсурдний Театр «МАТ». Третьокурсники ж представили свій «сон». Їм «наснилося» життя кафедри акторської майстерності зсередини, що вони й продемонстрували зі сцени.
Майбутні бакалаври порадували глядачів, мабуть, найбільше: вони показали два чудові танцювальні номери – пристрасне танго та чуттєвий ліричний дует. Також представили дві сценки: у першій - уявили себе випускниками, які намагаються влаштуватися на роботу, а в другій – підготували веселе обговорення «сусідськими бабусями» останніх новин із життя викладачів кафедри! На «філософській» ноті завершили капусник студенти V курсу – елегантні дівчата у вечірньому вбранні з таємничими масками на обличчях читали зі сцени вислови та цитати про театр…
Наприкінці свята з вітальними словами та святковими побажаннями зі сцени виступили декан факультету СПП, доцент Ольга Пономаренко та завідувач кафедри акторської майстерності, професор Галина Локарєва. Приємним сюрпризом для студентів став подарунок від деканату – кошик пиріжків із капустою!

Олена Кулініч,
викладач кафедри акторської майстерності