Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті відбулася міжнародна наукова інтернет-конференція

На історичному факультеті відбулася міжнародна наукова інтернет-конференція

22.04.2013 14:09 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет

19 квітня на історичному факультеті ЗНУ відбулася міжнародна наукова інтернет-конференція «Історична наука у вузі: дослідницькі напрямки, проекти, проблеми (на прикладі вузів півдня України і Росії)».

Конференція організовувалася і проводилася спільними зусиллями історичних факультетів Південного федерального університету та Запорізького національного університету в рамках міжфакультетського договору про спільну діяльність.
З метою консолідації професійних зусиль міжнародного вузівського історичного співтовариства щодо розвитку загального професійного простору викладачі двох вищих навчальних закладів обговорили широке коло питань. До обговорення були запропоновані наступні теми: «Вузівські історики: маргінали чи учасники історіографічного «мейнстріму»?»; «Спільна історія»: парадокси і казуси національних історіографій»; «Історія регіонів і можливості регіонального підходу; наукові дослідження у виші і проблеми фінансової підтримки вчених; історичні дослідження у виші vs освітній процес?»; «Вузівські наукові школи: досвід, стан, перспективи; проблеми та перспективи студентської науки у вузі».
Декан історичного факультету ЗНУ Віктор Ткаченко та декан історичного факультету ПФУ (Ростов-на-Дону) Віктор Априщенко відмітили, що ця конференція стала початком плідної співпраці двох факультетів. Подібні заходи планують проводити регулярно, залучаючи до них не лише викладачів, а й студентів обох вишів.

Роман Молдавський