Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочався баскетбольний турнір до Дня Перемоги

У ЗНУ розпочався баскетбольний турнір до Дня Перемоги

16.05.2013 15:38 Все Факультети Фізичного виховання День Перемоги кафедра фізичного виховання баскетбол

Сьогодні у спортивному комплексі ЗНУ розпочався турнір з баскетболу серед студентських спортивних команд, присвячений Дню Перемоги. Його організаторами виступили спортивний клуб ЗНУ та кафедра фізичного виховання за участі Центру культурно-масової роботи.

Участь у святковому турнірі взяли чотири баскетбольні команди – збірні ЗНУ, Запорізького металургійного коледжу ЗДІА, ЗНТУ-ДЮСШ №12 та Сумського державного університету. У спортивній залі СК ЗНУ також зібралися представники адміністрації ЗНУ, викладачі і студенти – підтримати гравців та вшанувати пам’ять захисників Вітчизни, що здобули перемогу у роки Великої Вітчизняної війни.
Свято відкрив та привітав присутніх перший проректор ЗНУ Олександр Бондар. Він наголосив: «Я радий вітати молодих спортсменів у стінах нашого вишу. Адміністрація ЗНУ підтримує добрі почини Студентської ради і активістів студентського руху. Молодь повинна пам’ятати і вшановувати подвиги наших дідів-прадідів!»
До привітань доєдналися й завідувач кафедри фізичного виховання Віктор Горбуля та головний суддя змагань Петро Драга. Вони подякували організаторам заходу за підтримку у проведенні щорічного студентського турніру, який проходить вже 5-й рік поспіль до Дня Перемоги у стінах нашого вишу. Вони також висловили сподівання на продовження та розвиток цієї доброї традиції.
Учасників і присутніх привітав ветеран Великої Вітчизняної війни, професор кафедри російської філології Валентин Іваненко. «Ми продовжуємо святкувати «святу Перемогу!» - наголосив Валентин Кузьмович. Він побажав гравцям успіхів і нових перемог, а також подарував присутнім вірші, присвячені ветеранам-переможцям та спорту. Вокальним номером привітала присутніх учасниця вокальної студії «Кантилена» Євгенія Кондрашова.
Пам’ять загиблих у роки Великої Вітчизняної вшанували хвилиною мовчання. А капітани команд разом із почесним ветераном Валентином Іваненко поклали квіти до стели пам’яті загиблим викладачам та студентам університету під час Великої Вітчизняної війни.
У перший день змагань відбулися дві командні зустрічі: між збірними Сумського державного університету та ЗНТУ-ДЮСШ №12 та між збірною ЗНУ та командою Запорізького металургійного коледжу ЗДІА.
Турнір триватиме впродовж двох днів.

Олена Хлистун