Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології відбувся телеміст із Норвегією

22.05.2013 16:27 кафедра акторської майстерності Факультет соціальної педагогіки та психології

21 травня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ для студентів 4 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» було влаштовано телеміст із Норвегією. Під час телемосту Олена Сватьєва, випускниця ЗНУ, наразі - музичний терапевт однієї із норвезьких шкіл, провела лекцію на тему «Педагогічна музикотерапія» для студентів групи 1169-1. Організатором заходу виступила завідувач кафедри акторської майстерності, доктор педагогічних наук, професор Галина Локарєва.

Захід відбувся у рамках вивчення дисципліни «Соціально-психологічна реабілітація засобами музики». Під час телемосту Олена Сватьєва поділилася зі студентами теоретичними знаннями з даної теми, розповіла про особливості педагогічної музикотерапії у Норвегії, провела декілька практичних вправ. Студенти мали можливість поставити свої запитання та отримати вичерпні відповіді.
Подібний телеміст влаштовується вже не вперше, тож, сподіваємося, що ця традиція збережеться і надалі.