Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спеціалізована вчена рада з історичних наук у ЗНУ: нова каденція

Спеціалізована вчена рада з історичних наук у ЗНУ: нова каденція

03.06.2013 10:11 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет

Наказом Міністерства освіти і науки України № 463 від 25.04.2013 р. перереєстровано на новий трирічний термін спеціалізовану вчену раду К 17.051.01 у Запорізькому національному університеті з правом захисту дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за двома спеціальностями: історія України та історіографія, джерелознавство і спеціальні історичні дисципліни.

Спеціалізовану вчену раду очолив ректор ЗНУ, доктор історичних наук, професор Микола Фролов. Його заступником призначено доктора історичних наук, професора Федора Турченка, ученим секретарем – кандидата історичних наук, доцента Юрія Каганова.
Спеціалізована вчена рада з історичних наук плідно працює у нашому університеті з 1992 р. Лише за останні п’ять років у ній захищено понад 50 дисертаційних робіт, присвячених актуальним проблемам історії України, джерелознавства та історіографії.
В умовах посилення вимог до спецрад з боку МОН України, скорочення їх чисельності перереєстрація спеціалізованої вченої ради у нашому виші є визнанням потужної наукової школи істориків Запорізького національного університету, свідченням високого рівня кадрового та матеріально-технічного забезпечення підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації у нашому університеті.

Історичний факультет