Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Аспірант ЗНУ виграв грант на стажування у Німеччині

Аспірант ЗНУ виграв грант на стажування у Німеччині

25.06.2013 14:53 Все Факультети Економічний грант

Аспірант економічного факультету ЗНУ Дамір Куліш (науковий керівник - професор Алла Череп) виграв грант на десятимісячне стажування у Німеччині. Починаючи з вересня він буде навчатися в університеті ім. Карла фон Осецького (м. Ольденбург) та працюватиме на місцевих підприємствах.

Нещодавно Дамір Куліш взяв участь у міжнародному проекті ELECTRA, який передбачає наукове співробітництво та обмін студентами і викладачами, які займаються науковими розробками та дослідженнями у галузях енергетики, управління та менеджменту. Робота Даміра «Бюджетування на підприємствах агропромислового комплексу» отримала 98 балів із 100 можливих. Таким чином, окрім навчання та стажування, аспірант буде отримувати стипендію.
Сам Дамір має намір за кордоном набути досвід роботи та знання зі свого фаху, ознайомитися з кращими досягненнями європейського підприємництва, а також накопичити матеріал для написання кандидатської дисертації. Темою наукової роботи Дамір Куліш обрав бюджетування – розробку комплексного сценарію роботи підприємства на певний період.
За словами його наукового керівника Алли Череп, тема ця доволі складна: здійснювати такий великий за обсягом та довгостроковий процес бюджетування можуть дозволити собі лише великі підприємства, наприклад, ВАТ «Запоріжсталь». Тому й ознайомитися з цим процесом якомога краще можна на провідних підприємствах Німеччини, де рівень економіки та стабільності набагато вищий. Наукові пошуки запорізького аспіранта також мають неабияке прикладне значення.