Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з Днем Конституції України!

Вітаємо з Днем Конституції України!

27.06.2013 14:13

Вітаємо викладачів, студентів та співробітників Запорізького національного університету з Днем Конституції України!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю наших громадян, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства, точкою відліку нової епохи в історії нашої держави.
Конституція України – це першооснова формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.
Нехай же в Україні завжди панує мир, найвищі людські цінності та достаток, а рідні домівки зігріває любов, злагода та взаєморозуміння.