Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ урочисто вручили дипломи випускникам історичного факультету

У ЗНУ урочисто вручили дипломи випускникам історичного факультету

08.07.2013 13:52 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Вручення дипломів історичний факультет

99 молодих фахівців підготував у цьому році історичний факультет ЗНУ. 22 із них отримали дипломи з відзнакою.

Привітали випускників та вручили дипломи ректор ЗНУ Микола Фролов, декан історичного факультету Віктор Ткаченко, заступник декана з навчальної роботи Ірина Кривко, завідувач кафедри новітньої історії України Федір Турченко, керівник відділу з навчальної роботи, доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Людмила Нестеренко та інші.
Ректор вишу Микола Фролов побажав молоді не втрачати оптимізму і віри у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах та знаннях. Він також висловив вдячність викладачам та батькам за їх копітку працю з виховання молоді.
Із сумом прощалися з випускниками їх викладачі, згадували, як зовсім нещодавно вони зустрічали їх вперше у стінах ЗНУ, скільки приємних і складних моментів було разом пережито. Кожен із них наголосив на тому, щоб випускники пам’ятали свою університетську родину і рідний факультет. Звертаючись до присутніх, Людмила Нестеренко зауважила, що і самі студенти «лишили відбиток у наших душах: вони нам допомагали вчитися й вдосконалюватися». Також вона зазначила, що наступного року на факультеті планується введення нової навчальної дисципліни – інтелектуальна історія Європи.
Від імені батьків на заході виступили Катерина Івженко та Ігор Линник. Вони висловили вдячність викладачам та керівникам вишу й факультету за піклування, яке відчували їх діти протягом усіх років навчання у ЗНУ.
У свою чергу, від імені випускників викладачам і батькам у своєму вірші подякувала Ольга Новікова. На завершення вечора випускники привітали викладачів кожної кафедри та вручили пам’ятні подарунки.
Ще одним приємним сюрпризом для випускників став святковий концерт, підготовлений студентами історичного факультету.

Олена Хлистун