Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо переможницю міжнародних конкурсів!

Вітаємо переможницю міжнародних конкурсів!

10.07.2013 11:22 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Відділ міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами Факультет соціальної педагогіки та психології

Справжньою рекордсменкою за кількістю нагород на міжнародних конкурсах стала цього навчального року студентка факультету соціальної педагогіки і психології Катерина Гільдібрандт. Активна волонтерка міжнародного відділу, вона вдало стартувала у вересні 2012 року перемогою у студентському фотоконкурсі «International Impressions», а вже навесні цього року виграла стипендію Німецької служби академічних обмінів DAAD для здійснення мовного стажування в університеті м. Аахен (Німеччина).

Натхненна успіхом, Катерина вирішила спробувати сили у конкурсі стипендій від давнього партнера ЗНУ – університету Магдебург-Стендаль. Ретельно підготувала аплікаційну форму, продемонструвала високий рівень німецької у мотиваційному листі, і ось результат – повна семестрова стипендія для навчання за фахом у німецькому виші!
Щиро вітаємо Катерину з перемогами та сподіваємося, що її приклад допоможе іншим студентам повірити у свої сили та з нового академічного року активно брати участь у міжнародних конкурсах.
Дізнатися про наявні можливості для навчання за кордоном можна на сайті міжнародного відділу (http://sites.znu.edu.ua/international-relations), за телефоном 228-76-04, або завітати на особисту консультацію до каб. 26 І навчального корпусу ЗНУ.