Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кількість охочих навчатися в Економіко-правничому коледжі ЗНУ збільшується з кожним днем

11.07.2013 13:56 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж вступна кампанія

Вступна кампанія в Економіко-правничому коледжі ЗНУ в самому розпалі. Станом на 10 липня до коледжу подали заяви 464 абітурієнти. За словами фахівців відбіркової комісії коледжу, цього року особливою популярністю користуються такі спеціальності, як «Правознавство», «Туристичне обслуговування», «Соціальна робота», «Видавнича справа та редагування» та «Фінанси і кредит».

Директор коледжу Олена Грибанова зазначила:
- Цього року ми спостерігаємо декілька позитивних особливостей вступної кампанії. По-перше, кількість абітурієнтів незмінно росте, і вже сьогодні ми з упевненістю можемо говорити, що на більшості спеціальностей буде конкурс. Навіть на пільгові категорії на існуючі 11 місць вже подали заяви 14 вступників. По-друге, майже всі абітурієнти, які відвідували підготовчі курси, подали заяви на вступ до ЕПК. Також варто відзначити, що відвідування таких курсів значно підвищило рівень знань школярів, особливо з математики та української мови. Загальний середній бал свідоцтв більшості вступників також набагато вищий, ніж минулого року: на 40 заяв - 10 мають бал вище 9. А з усіх зареєстрованих абітурієнтів 13 мають атестати з відзнакою.
Також Олена Євгеніївна відзначила, що до коледжу подали заяви багато спортсменів - кандидатів у майстри спорту з волейболу, тхеквандо, футболу, легкої та важкої атлетики. Цього року значно спрощений вступ на заочне відділення спеціальності «Фізичне виховання», адже вступникові необхідно мати лише один сертифікат – з української мови. А вже при вступі пройти творчий конкурс. На сьогодні на цю спеціальність ліцензовано 25 місць.
Відповідальний секретар відбіркової комісії ЕПК Руслана Железняк зазначила, що найчастіше вступники цікавляться організацією та проведенням іспитів, конкурсом на тих чи інших спеціальностях, базою практик ЕПК та можливістю подальшого навчання в Запорізькому національному університеті.
Ми мали можливість поцікавитися в самих абітурієнтів, чому вони обрали Економіко-правничий коледж ЗНУ для отримання освіти:
Джесіка Сьомкіна (11 клас)
- Я подала документи на дві спеціальності – «Соціальна робота» та «Видавнича справа та редагування». Економіко-правничий коледж ЗНУ обрала тому, що після закінчення навчання планую вступити до ЗНУ й отримати вищу освіту.
Владислав Заворотній (9 клас)
- Я обрав саме цей коледж, тому що він є одним із найпрестижніших у Запоріжжі. У майбутньому планую працювати в правоохоронних органах, тому подав заяву на спеціальність «Правознавство».
Нагадаємо, що прийом документів триватиме: для випускників 9 класів – до 20 липня, для випускників 11 класів – до 31 липня.

Ксенія Назаренко