Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ розпочалися вступні випробування

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ розпочалися вступні випробування

22.07.2013 15:15 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж

22 липня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулося перше вступне випробування з української мови (диктант) для абітурієнтів, які вступають на спеціальності «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік», «Організація виробництва», «Розробка програмного забезпечення», «Фізичне виховання». У ньому взяли участь майже 200 абітурієнтів.

Вже завтра, 23 липня, відбудеться вступне випробування з української мови для абітурієнтів, які хочуть навчатися за спеціальностями «Правознавство», «Туристичне обслуговування», «Видавнича справа та редагування», «Соціальна робота». 25 липня в коледжі пройде творчий конкурс із фізичної підготовки для вступників на спеціальність «Фізичне виховання», а також вступне випробування з математики для абітурієнтів, які вступають на спеціальності «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік», «Організація виробництва», «Розробка програмного забезпечення». 26 липня відбудеться заключний етап вступних випробувань для абітурієнтів ЕПК – письмова робота з географії для спеціальності «Туристичне обслуговування», а також письмова робота з історії України для спеціальностей «Правознавство», «Видавнича справа та редагування», «Соціальна робота».
Варто зазначити, що станом на 17 липня до Економіко-правничого коледжу ЗНУ було подано 710 заяв на ОКР «молодший спеціаліст».

Олена Ярошенко