Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованець ЗНУ Олександр Надтока представлятиме Запоріжжя на Чемпіонаті Світу з академічного веслування

23.08.2013 09:39 Спорт

25 серпня в Чунджу (Корея) розпочнеться Чемпіонат Світу з академічного веслування. Україну на цих змаганнях представлятиме команда із 13 спортсменів, у тому числі – вихованець Запорізького національного університету Олександр Надтока.

Олександр Надтока – вихованець завідувача кафедри олімпійського та професійного спорту ЗНУ, доцента, заслуженого тренера України Андрія Сватьєва – у цьому сезоні вже став срібним призером Всесвітньої Універсіади (Казань) та посів четверте місце на Чемпіонаті Європи. Саме завдяки таким спортивним досягненням Олександр увійшов до збірної України з академічного веслування.