Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмен ЗНУ Олександр Надтока вийшов до півфіналу Чемпіонату світу з академічного веслування

29.08.2013 14:25 Спорт перемога

Запорізький спортсмен, вихованець Запорізького національного університету Олександр Надтока у складі парної четвірки вийшов до півфіналу Чемпіонату світу з академічного веслування (Чунгджу, Південна Корея).

Екіпаж українських веслярів у складі Олександра Надтоки, Артема Морозова, Дмитра Міхаєва й Івана Довгодька успішно подолав кваліфікаційний раунд змагань. Вони з результатом 5:52.20 прийшли другими, поступившись лише екіпажу з Німеччини. За результатами заїзду український екіпаж вийшов до півфіналу Чемпіонату світу з академічного веслування.