Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Олександр Надтока – у фіналі Чемпіонату світу з академічного веслування

Олександр Надтока – у фіналі Чемпіонату світу з академічного веслування

30.08.2013 10:03 Спорт перемога

У місті Чунгджу (Південна Корея) триває Чемпіонат світу з академічного веслування. Учора запорізький спортсмен, вихованець ЗНУ Олександр Надтока у складі екіпажу парної четвірки успішно змагався за вихід до фіналу Чемпіонату.

Український екіпаж, до складу якого увійшли Олександр Надтока, Артем Морозов, Дмитро Міхаєв й Іван Довгодько, у півфінальному заїзді прийшов до фінішу третім, поступившись хорватам й естонцям. Оскільки українські спортсмени увійшли до призової трійки, вони продовжать змагатися за головні призи Чемпіонату світу. Окрім команд з України, Хорватії й Естонії у фінальному заїзді парних четвірок візьмуть участь представники Німеччини, Великобританії та Швеції.