Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася зустріч студентів зі спортсменами Ольгою Стражевою та Сергієм Фроловим

11.09.2013 10:44 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт зустріч

10 вересня на базі Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету в рамках Всеукраїнського олімпійського тижня (9-14 вересня) відбулася зустріч студентів спеціальності «Фізичне виховання» І-ІІІ курсів із відомими запорізькими спортсменами – випускницею ЗНУ Ольгою Стражевою та студентом нашого вишу Сергієм Фроловим.

Нагадаємо, що Ольга Стражева – гімнастка, олімпійська чемпіонка, чемпіонка світу, заслужений майстер спорту СРСР. Сергій Фролов – багаторазовий чемпіон світових та європейських змагань, восьмиразовий рекордсмен України на дистанціях 1500 м та 800 м вільним стилем.
На заході були присутні директор коледжу Олена Грибанова та викладачі ЕПК. Ведучою виступила голова циклової комісії з фізичного виховання Анна Бєлоус.
На початку зустрічі студент факультету фізичного виховання ЗНУ Сергій Фролов розповів про власні досягнення, історію свого становлення як спортсмена, встановлення рекордів України і т. д. Також він повідомив студентам, що почав займатися плаванням із 3 класу, поділився досвідом із приводу того, як необхідно тренуватися та успішно виступати на змаганнях. Згодом усі охочі мали змогу поставити Сергієві запитання.
Потім перед студентами виступила випускниця нашого університету Ольга Стражева. Ольга Володимирівна розповіла присутнім, що почала займатися гімнастикою із 5 років, також поділилася власним досвідом щодо того, як успішно проводити тренування та виступати на змаганнях, розповідала вона і про враження від підготовки до Олімпійських ігор 1988 року та участі в них. Ольга Стражева продемонструвала олімпійську медаль та зазначила, що найголовнішою у своїй колекції нагород вважає саме її, адже більшість спортсменів надають пріоритет нагородам із Олімпійських ігор. Присутні на заході мали можливість поставити запитання чемпіонці.
Після того, як гості поспілкувалися зі студентами, присутнім продемонстрували відеоролик, присвячений спортсменам-чемпіонам Економіко-правничого коледжу. Так, наприклад, студентка 1 курсу спеціальності «Фізичне виховання» Марина Бобкова стала переможницею на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед кадетів у ваговій категорії 50 кг. Михайло Яворський та Єлизавета Бабій увійшли до фіналу Чемпіонату світу-2013 з легкої атлетики серед юніорів. Тетяна Кондратьєва стала переможницею Чемпіонату світу-2012 та Чемпіонату Європи-2013 з ушу. Також Дмитро Олійник став срібним призером Чемпіонату Європи-2012 та золотим призером Чемпіонату світу-2013 з тайського боксу. Максим Домінішин виборов «золото» Чемпіонату Європи-2013 з тхеквандо, а Владислав Ярмачек – «золото» Чемпіонату світу-2013 з тхеквандо за версією ВТФ. На сьогодні ці хлопці входять до збірної України з тхеквандо.
Після закінчення зустрічі директор ЕПК Олена Грибанова запросила усіх охочих на відкриття спартакіади коледжу з легкої атлетики, яка відбудеться 14 вересня о 8.00 на стадіоні «Локомотив»

Ксенія Назаренко