Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент Економіко-правничого коледжу - чемпіон України з вітрильного спорту серед юніорів

24.09.2013 10:49 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж

15-20 вересня в м. Києві проходила вітрильна регата. У спортивних змаганнях взяли участь збірні команди з 13 областей України.

Незважаючи на складні погодні умови, студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ спеціальності «Фізичне виховання» Владислав Бараннік зі своїм напарником Іллею Вертелєцьким вибороли перемогу. За підсумками змагань Запорізька область посіла 3 загальнокомандне місце, поступившись Миколаївській та Одеській областям.

Олександра Данілкіна