Новини пресслужби ЗНУ / Новини / НТСА факультету журналістики ЗНУ влаштувало квест для першокурсників

НТСА факультету журналістики ЗНУ влаштувало квест для першокурсників

25.09.2013 12:56 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики квест

24 вересня актив Наукового товариства студентів і аспірантів факультету журналістики Запорізького національного університету організував інтелектуальний квест для студентів-першокурсників спеціальностей «Видавнича справа та редагування» і «Реклама та зв’язки з громадськістю». Це вже не перший подібний захід, адже минулого тижня молоді науковці провели таку ж інтелектуальну гру і для майбутніх журналістів.

Першокурсники факультету журналістики отримали можливість краще познайомитись із університетом та студмістечком ЗНУ, а також продемонструвати засвоєні після місяця навчання знання.
Учасники змагання, незважаючи на складнощі, були у захваті від завдань. Переможці гри отримали грамоти та пам’ятні подарунки.
Варто зазначити, що НТСА факультету журналістики планує і надалі проводити низку заходів та засідань круглих столів, які розширять світогляд першокурсників та спонукатимуть до обговорення нагальних проблем. Так, 26 вересня на факультеті відбудеться зустріч студентів із регіональним журналістом Богданом Василенком. Усі охочі можуть взяти участь в обговоренні теми зустрічі «Незалежність журналіста: міф чи реальність?»

Ганна Ставицька
Фото: Катерина Журба, Катерина Сиваш