Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет ЗНУ святкує день народження

Юридичний факультет ЗНУ святкує день народження

27.09.2013 14:01 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет День факультету

Сьогодні юридичний факультет ЗНУ святкує свій 22 рік народження. На урочистості зібралися представники ректорату, викладачі та студенти юридичного факультету, а також гості.

Святкові урочистості розпочалися біля 5 навчального корпусу. Зібрання відкрив ректор ЗНУ Микола Фролов. Він привітав іменинників та висловив побажання подальшого розвитку та процвітання юридичному факультету, а також вручив подяки викладачам та кращим студентам.
У рамках заходу відбулося відкриття клумби, яка була закладена ще навесні юристами нашого університету, і тепер тут ростуть туї та пишно квітнуть осінні квіти. Почесне право відкрити клумбу було надано ректору ЗНУ Миколі Фролову, першому проректору Олександру Бондарю та декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць.
Студентка Олександра Маслова виконала гімн факультету. А на завершення свята студенти та викладачі запустили в небо повітряні кульки з побажаннями та зробили колективний знімок на пам’ять.
Святковий день продовжують культурно-масові заходи, що відбудуться на факультеті протягом цього дня.

Олена Хлистун