Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету обговорили актуальні питання організації та ведення адвокатської діяльності

30.09.2013 10:24 Все Факультети Юридичний юридичний факультет круглий стіл

27 вересня на базі юридичного факультету Запорізького національного університету відбулося засідання круглого столу, під час якого його учасники обговорили актуальні питання організації та ведення адвокатської діяльності. Організаторами заходу виступили члени Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету.

Із вітальним словом до учасників заходу звернувся старший викладач кафедри конституційного та трудового права Микола Мартинов. Він привітав колег із проведенням першого в цьому навчальному році засідання круглого столу та побажав їм натхнення в науковій діяльності.
Модератором заходу виступив студент 2 курсу Микита Жуков. У своєму виступі він зупинився на особливостях оподаткування організаційних форм адвокатської діяльності. Представлена доповідь викликала жваве обговорення.
Студент 2 курсу Віталій Зуєв у доповіді представив результати дослідження щодо морального аспекту такого поняття, як адвокатська таємниця. Присутні на заході під час обговорення цієї проблеми не змогли дійти спільної думки, тому запропоновану доповідачем тему було вирішено обговорити під час наступних засідань.
Далі на порядку денному стояло обговорення питання щодо особливостей притягнення адвокатів до відповідальності. Його висвітлив у своїй доповіді студент 2 курсу Сергій Тяпкін.
Його однокурсник Владислав Білокур зупинився на темі «Кваліфікаційні вимоги до адвокатів в Україні».
Учасники наукового засідання виявили бажання у майбутньому провести ще один подібний захід, зосереджуючись на дослідженні більш вузьких питань.

Координаційна рада НСТА юридичного факультету