Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася презентація Всеукраїнського студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту «GMC Junior 2013»

30.09.2013 10:50 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики Всеукраїнський студентський чемпіонат зі стратегічного менеджменту «GMC Junior 2013»

27 вересня у Запорізькому національному університеті відбулася презентація шостого сезону Всеукраїнського студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту «GMC Junior 2013».
Чемпіонат «GMC Junior» традиційно проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, а також Всеукраїнської студентської ради при МОНУ.

Координатор проекту Катерина Дехтярук розповіла студентам університету про чемпіонат та умови участі у ньому. За п’ять років свого існування в Україні до цього проекту долучилося більше 40 000 студентів з усіх міст України. Двічі в історії змагання перше місце у Міжнародному фіналі посідали саме українські студенти.
Реєстрація учасників шостого сезону чемпіонату «GMC Junior 2013» розпочалася 1 вересня та триватиме до 10 жовтня. Кожен студент 3-5 курсів ВНЗ України може безкоштовно зареєструватися та взяти участь у цьому змаганні. Для цього необхідно зібрати команду з 3-5 студентів і зареєструватися на сайті www.gmc.in.ua. Кількість команд-учасниць цього року обмежена – у змаганнях візьмуть участь 512 команд.
Учасники команд повинні будуть виконувати наступні завдання: вивчити історію розвитку компанії, проаналізувати її фінансовий стан, наявні виробничі потужності, частку на ринку та потенціал її розвитку. Відповідно до проведеного аналізу, команда повинна розробити та впровадити стратегію компанії для її успішного розвитку і досягти максимальної вартості акції. Переможе та команда, вартість акцій віртуальної компанії якої буде найбільш високою.
Участь у цьому проекті надасть студентам можливість відчути реалії конкурентної боротьби в бізнесі, застосувати свої знання на практиці, познайомитися з топ-менеджерами та власниками провідних компаній України, отримати перспективну роботу та унікальний досвід управління великою компанією.
Змагання розпочнеться 14 жовтня і буде складатися з двох турів (в режимі on-line), фіналу (в режимі off-line), а також «Національного коктейлю», під час якого буде оголошена команда-переможець змагання «GMC Junior 2013». Переможець отримає головний приз – участь в першому турі дорослої Ліги змагання GMC, де будуть боротися за звання кращої управлінської команди на рівні з топ-менеджерами найбільших компаній країни.
Окрім того, координатор проекту запросила студентів взяти участь у конференції «Startup AddVenture», яка відбудеться 4-5 грудня. Усі студенти, які мають перспективний інноваційний проект, можуть взяти участь у цій конференції. Для цього необхідно подати заявку на сайті http://www.happyfarm.com.ua і стати учасником програми.
Також на захід завітали і представники безкоштовного веб-сервісу для студентів «instudies», який надає корисні інструменти для навчання. Завдяки цьому веб-сервісу студенти мають можливість обмінюватись завданнями, вести розклад занять, зберігати конспекти тощо. Менеджер проекту запросила студентів реєструватися на сайті instudies.com, аби процес їхнього навчання став більш ефективним та легким.

Олена Ярошенко