Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету ЗНУ візьме участь у Чемпіонаті світу з ушу

Студентка економічного факультету ЗНУ візьме участь у Чемпіонаті світу з ушу

11.10.2013 14:46 Мирослава Мала економічний факультет ушу

З 4 по 6 жовтня у м. Маріуполі в спортивному комплексі «Азовмаш» проходив Фінал Кубку України з ушу у розділі «таолу». У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів, які представляли 19 команд з дев'яти областей України.

Фінал Кубку України з ушу став одним з основних етапів підготовки кращих українських спортсменів, які представлятимуть країну на Чемпіонаті світу з ушу. До складу збірної команди України увійшли 10 спортсменів. Серед них і студентка економічного факультету Запорізького національного університету, майстер спорту України Мирослава Мала.
У Фіналі Кубку України з ушу студентка нашого університету виборола чотири золоті медалі. Але розслаблятися не час, адже основна мета попереду. Наприкінці тижня уся збірна команда збереться у м. Бровари на основній спортивній базі Української федерації ушу для проведення тренувальних зборів – останнього етапу підготовки перед Чемпіонатом Світу, котрий відбудеться у м. Куала-Лумпур (Малайзія) протягом 1-5 листопада.

Вікторія Сьомченко,
заступник декана економічного факультету