Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся публічний захист робіт учасників Стипендіальної програми «Завтра.UA»

23.10.2013 15:50 Науково-дослідна частина Наукове товариство студентів та аспірантів стипендіальна програма

22 жовтня в Запорізькому національному університеті відбувся публічний захист робіт, представлених на відбірковий етап конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Цього року в захисті власних наукових досліджень взяли участь 28 студентів ЗНУ.

На початку заходу фахівець Науково-дослідної частини Світлана Доброскок нагадала присутнім, що за шість років участі нашого вишу у цій програмі стипендіатами «Завтра.UA» стали 30 студентів із різних факультетів ЗНУ. Світлана Олександрівна побажала успіхів цьогорічним учасникам програми і подякувала членам журі, які вирішували, чия презентація наукових досліджень була найпереконливішою.
Конкурсні роботи студентів ЗНУ оцінювали: декан філологічного факультету Тамара Хом’як, заступники деканів із наукової роботи Віра Копійка (біологічний факультет), Маріана Ткалич (факультет соціальної педагогіки та психології) й Ірина Бондаренко (факультет журналістики), доцент кафедри фізичної реабілітації факультету фізичного виховання Ірина Кальонова, доцент кафедри менеджменту організацій та логістики факультету менеджменту Віктор Шишкін, доцент кафедри математичного аналізу математичного факультету Михайло Клименко, доцент кафедри фінансів та кредиту економічного факультету Наталія Кушинова, викладач кафедри цивільного права юридичного факультету Дмитро Луц і викладач кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови факультету іноземної філології Михайло Бакалінський. Модераторами проведення публічного захисту виступили в.о. голови Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Валентина Кучерук та секретар Ради НТСА економічного факультету Сергій Медвідь. За підрахунок кількості балів, здобутих конкурсантами, відповідали фахівці науково-дослідної частини ЗНУ Олена Борисенко та Світлана Доброскок.
При оцінюванні виступів учасників конкурсу члени журі враховували чотири критерії: актуальність роботи, її новизна, ступінь володіння матеріалом, обґрунтованість та практичність висновків.
За результатами захисту роботи всіх учасників отримали схвальні оцінки й були допущені до участі у подальших етапах програми «Завтра.UA». Однак, найвище були оцінені виступи Костянтина Андрєєва (науковий керівник – доцент Ірина Бонаренко), Віри Невінської (науковий керівник – старший викладач Марина Трофименко), Аліни Полякової (науковий керівник – доцент Світлана Дітькова), Катерини Сиваш (науковий керівник – доцент Павло Мирошниченко), Анни Ставицької (науковий керівник – доцент Мирослава Чабаненко), Юлії Стець (науковий керівник – викладач Інна Стащук), Анастасії Скокової (науковий керівник – доцент Григорій Чаусовський), Миколи Копиловського (науковий керівник – декан фізичного факультету, доцент Андрій Андрєєв), Олександра Коробова (науковий керівник – декан економічного факультету, професор Алла Череп), Оксани Пятник (науковий керівник – доцент Маріанна Ткалич) й Анастасії Суботи (науковий керівник – доцент Ірина Ткаченко). Науково-дослідна частина ЗНУ вітає всіх переможців і нагадує, що для подальшої участі у стипендіальній програмі вони мають обов’язково зареєструватися на сайті «Завтра.UA» до 25 жовтня 2013 року включно.