Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники відділу міжнародних зв’язків окреслили перспективи взаємодії студентам факультету журналістики

25.10.2013 10:10 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики Відділ міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами

23 жовтня на факультеті журналістики Запорізького національного університету відбулася зустріч із представниками Відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами нашого університету. Організаторами заходу виступили Студентська рада і Наукове товариство студентів та аспірантів факультету журналістики.

Ведучими заходу виступили голова міжнародного сектору студентської ради факультету журналістики Ірина Савчук та її заступник Денис Красніков.
Представники Відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами ЗНУ розповіли студентам факультету журналістики про усі можливості, які надає наш університет для вдосконалення своїх навичок володіння іноземними мовами. Адже в сучасному світі людині важко існувати без знання іноземних мов, особливо журналістам.
Окрім того, під час зустрічі студенти більше дізналися про престижні навчальні заклади Америки, Германії та Польщі. Також майбутнім журналістам розповіли про такі послуги міжнародного відділу ЗНУ, як допомога в отриманні грантів, участь у програмах обміну, літніх школах та волонтерських програмах.
Для тих, хто зацікавився програмами обміну та отриманням грантів, необхідною процедурою є заповнення мотиваційних листів та аплікаційних форм. Тому був проведений спеціальний тренінг, під час якого студентів ознайомили із обов’язковими вимогами щодо правильного заповнення цих документів.

Юлія Вишневецька
Фото: Діана Котелевець