Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики ЗНУ розпочався II Всеукраїнський медійний фестиваль

На факультеті журналістики ЗНУ розпочався II Всеукраїнський медійний фестиваль

25.10.2013 13:51 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

25 жовтня на факультеті журналістики Запорізького національного університету відбулося урочисте відкриття II Всеукраїнського медійного фестивалю. Організаторами заходу виступили Студентська рада ЗНУ і керівництво факультету журналістики за підтримки ректора ЗНУ Миколи Фролова.

Метою медіа-фестивалю є сприяння розвитку професійних навичок та якостей у початківців-медійників, творчого потенціалу молодих рекламістів, а також популяризація нових тем, варіантів висвітлення проблем у сучасній журналістиці, нових підходів у сучасній видавничій справі та редагуванні.
Із привітальними словами до учасників медіа-фестивалю звернулися перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, декан факультету журналістики Володимир Манакін, перший заступник директора ЗОДТРК В’ячеслав Саричев та голова Студентської ради Антон Осадчук.
Ведучою заходу виступила модератор медіа-фестивалю, заступник голови Студентської ради ЗНУ Ольга Лебедєва. Вона зазначила, що під час роботи II Всеукраїнського медійного фестивалю будуть представлені сорок робіт. Їх підготували 56 конкурсантів із Запоріжжя, Києва, Львова, Дніпродзержинська, Сімферополя, Луцька, Вінниці та інших міст України.
Після урочистого відкриття відбувся публічний захист робіт учасників фестивалю перед членами журі та аудиторією в наступних категоріях: «Журналістика» (аналітичний матеріал/розслідування), «Видавнича справа та редагування» (проект власного видання), «Реклама та зв’язки з громадськістю» (соціальна реклама).
Завтра, 26 жовтня, на учасників фестивалю очікує обговорення найцікавіших аспектів соціальних комунікацій як серед студентської громади, так і з залученням провідних фахівців м. Запоріжжя, а також церемонія нагородження переможців.

Олена Ярошенко