Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили переможців університетського етапу конкурсу «Студент року-2013»

У ЗНУ визначили переможців університетського етапу конкурсу «Студент року-2013»

30.10.2013 11:43 «Студент року» студентська рада конкурс перемога

29 жовтня у Запорізькому національному відбулося засідання загальноуніверситетської комісії з визначення переможців університетського етапу конкурсу «Студент року-2013».

Згідно з Положенням «Про проведення у Запорізькому національному університеті конкурсу “Студент року”» цього разу в нашому виші визначали кращих представників студентської молоді у номінаціях: «Студент – суспільний діяч року», «Студент - артист року», «Студент – вчений року», «Студент – лідер студентського самоврядування року», «Студент – спортсмен року», «Студент – журналіст року», «Студент – волонтер року», «Студент – патріот року» і «Студентська сім’я року».
Усього на розгляд конкурсної комісії надійшло 47 заяв з усіх факультетів ЗНУ. Найактивнішими цього разу були біологічний (7 заяв) факультет і факультет журналістики (6 заяв), ще кілька факультетів подали на конкурс заяви від 5 претендентів.
За рішенням журі у номінації «Студент - суспільний діяч року» кращою визнали Ольгу Лебедєву (факультет журналістики), у номінації «Студент - артист року» - Наталію Онішкевич (біологічний факультет), у номінації «Студент – вчений року» переміг Владислав Мосейко (біологічний факультет). «Студентом – лідером студентського самоврядування року» визнали Юлію Пігарєву (факультет іноземної філології), «Студентом – спортсменом року» став Роман Агаєв (юридичний факультет), у номінації «Студент-журналіст року» кращою стала Дар’я Андрєєва (факультет журналістики). Кращим «Студентом-волонтером» визнали Катерину Балдіну (факультет іноземної філології), звання «Студент-патріот року» виборов Іван Шумейко (юридичний факультет), а в номінації «Студентська сім’я року» відзначили Ірину Яковенко (факультет соціології та управління) й Володимира Яковенка (фізичний факультет).
Нагородження переможців університетського етапу «Студента року» відбудеться 15 листопада під час гала-концерту конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися: 1 курс».