Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках профорієнтаційної роботи відбулася зустріч зі старшокласниками Запорізької області

30.10.2013 11:51 ЗНУ профорієнтаційна діяльність

23 і 24 жовтня завідувач підготовчого відділення ЗНУ Ірина Бакаленко згідно плану заходів щодо організації профорієнтаційної роботи в ЗНУ відвідала Кам’янсько-Дніпровський та Пологівський райони. Це стало можливим завдяки довготривалій співпраці, налагодженим зв’язкам між керівниками відділів освіти і науки Кам’янсько-Дніпровської та Пологівської міських рад Сергієм Таньком і Тетяною Яковенко та нашим університетом.

Ірина Бакаленко провела зустріч зі старшокласниками навчальних закладів Кам’янсько-Дніпровського району (гімназія «Софія», ЗОШ № 3, НВК «Дитячий садок- ЗОШ», Великознам’янська ЗОШ, Водянська ЗОШ № 1, Водянська ЗОШ № 2, Нововодянська ЗОШ) та Пологівського району (колегіум № 1, ЗОШ № 2, гімназія «Основа», ЗОШ № 4, Пологівський НВК, Вербівська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Чапаєвський НВК, КУ Кінськороздорівський НВК).
Під час зустрічей завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко надавала загальну інформацію про університет, наголошувала на престижності отримання диплому саме нашого вишу. Детально вона зупинялась на необхідності майбутніх абітурієнтів якісно підготуватись до складання зовнішнього незалежного оцінювання і можливостях університету, які допоможуть сьогоднішнім старшокласникам краще засвоїти матеріал шкільної програми та в подальшому стати студентом ЗНУ. Для цього їм було запропоновано навчання на підготовчих курсах, які тривають до травня і дають ґрунтовні знання та психологічно адаптують дітей до навчання у вищому навчальному закладі. А також старшокласникам повідомили про проведення в березні на базі ЗНУ безкоштовних пробних тренінгів із усіх предметів ЗНО.
Старшокласники мали можливість поставити свої запитання та отримати на них вичерпні відповіді. Учнів цікавили напрями підготовки, наявність гуртожитків, перспективи працевлаштування тощо.
Результати такої форми профорієнтаційної роботи очевидні – значне збільшення контингенту слухачів очно-заочної форми навчання підготовчих курсів, які розпочали свою роботу 27 жовтня поточного року. А як показує практика – більша частина слухачів курсів стає студентами саме нашого університету.