Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Презентація талантів студентів-першокурсників триває

Презентація талантів студентів-першокурсників триває

08.11.2013 12:10 Центр виховної та культурно-масової роботи конкурс дозвольте відрекомендуватися

Учора відбувся третій день щорічного конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися, перший курс», участь у якому взяли першокурсники філологічного факультету, факультетів журналістики та фізичного виховання, а також Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету.

Традиційно до складу журі увійшли фахівці Центру культурно-масової роботи, які оцінювали виступи учасників у попередні дні конкурсу. Ведучими свята виступили студенти біологічного факультету Катерина Дьоміна та Денис Білоконь. Вони одразу ж запропонували небайдужим глядачам взяти участь у благодійній акції зі збору коштів для студентів нашого університету, які потребують негайної медичної допомоги.
Першими вийшли на сцену відрекомендувати себе першокурсники філологічного факультету. Вони запропонували нову інтерпретацію відомого роману Павла Загребельного «Роксолана» - «Як Роксолана вступала до ЗНУ, або у полоні знань». Студенти підготували відеопрезентацію з власним баченням історії Роксолани. Також вони подарували глядачам хореографічні номери, авторські вірші (Аліна Чілій, Катерина Астіон), авторську ліричну поезію та світлини (Дарина Аксьонова), вокальні композиції (Катерина Вініченко) та веселі жарти. Особливо журі відзначили захоплююче та душевне соло у виконанні Анастасії Верченко.
Представники ЕПК ЗНУ підготували презентацію талантів під гаслом «The next generation». Студенти зробили акцент свого виступу на спорті та представили глядачам різні напрями танцювального мистецтва - парну акробатику, спортивні та бальні танці, брейк-данс, даб-степ, виступ черлідерів, а також підготували презентацію різних бойових мистецтв. Також цього вечора лунали авторські пісні, живі звуки гітари, вокальні номери та жарти від команди КВК коледжу. Закінчився виступ відепрезентацією студентського життя Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Коментуючи представлені номери у виконанні студентів коледжу, члени журі зазначили, що увесь виступ команди був злагодженим та підготовленим на найвищому рівні.
Продовжили свято представники факультету фізичного виховання, які вирішили зруйнувати всі стереотипи про спортсменів та влаштували літературний вечір під назвою «Приємний вечір за чашкою кави». Ведучий літературних читань Владислав Воротков декламував жартівливі вірші та нагороджував кожного з учасників книгою, додаючи: «Тільки спробуй не візьми книгу – я тебе знайду». Веселі дотепи пролунали від команди КВК факультету, акробатичні та гімнастичні постановки, вокальні та хореографічні номери, фаєр-шоу та футбольній фрістайл – від молодих спортсменів. Члени журі привітали представників факультету із цьогорічним святом – 45 річчям факультету фізичного виховання – та відзначили підготовку учасників, особливо акробатичні номери та футбольний фрістайл.
Останніми презентували таланти власного факультету першокурсники-журналісти. Перед глядачами виступила жіноча команда факультету журналістики з КВК «Банан» та хореографічний колектив факультету. Також лауреат обласного молодіжного фестивалю естрадного мистецтва в номінації «Естрадна пісня» Анастасія Шупранова виконала авторську пісню у супроводі гітари Дениса Краснікова. Студенти підготували відеоролики, хореографічні та кумедні театральні постановки, вокальні номери, веселі жарти та багато іншого.
Члени журі подякували усім учасникам за чудову підготовку, уболівальникам - за підтримку, а також запросили усіх охочих на заключний гала-концерт «Дозвольте відрекомендуватися, перший курс», який відбудеться 14 листопада о 16. 00.

Ксенія Назаренко