Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вебінар з користування медико-біологічним ресурсом відбувся у Науковій бібліотеці ЗНУ

14.11.2013 10:56 Наукова бібліотека вебінар Access Medicine

13 листопада у Науковій бібліотеці ЗНУ відбувся черговий вебінар у рамках проекту «Електронна бібліотека України: створення Центрів знань в університетах України "ELibUkr"». Цього разу онлайн консультація з користування базами даних платформи McGraw-Hill була присвячена спеціалізованому ресурсу в галузі медицини та біології Access Medicine.

Захід відвідали працівники бібліотек та викладачі біологічного факультету. Вони змогли ознайомитися з правилами та можливостями користування електронним ресурсом Access Medicine, який містить великий обсяг інформації з новітніх наукових досліджень та розробок у галузях анатомії, біохімії, мікробіології, фармакології, фізіології та інших клінічних наук. Можна ознайомитися також із довідниками, новинами медицини, навчальними посібниками та підручниками відомих закордонних авторів (понад 70 підручників, зокрема Harrison’s principles of Internal Medicine, Goodman & Gillman’s тощо), переглянути відео- та мультимедійну інформацію (понад 50 тис. зображень та матеріалів про інструменти діагностики та лікувальні засоби). Викладачі мають можливість використовувати матеріали, надані електронною базою, для створення програм спеціалізованих курсів тощо.
Доступ до ресурсу можливий з локальної мережі ЗНУ за посиланням: http://www.accessmedicine.com або з домашніх ПК за попередньою реєстрацією у Науковій бібліотеці. За докладною інформацією звертатися до залу електронних ресурсів (к. 126, ІІ навч. корпус) або до директора Наукової бібліотеки Валентини Герасимової (2 навчальний корпус ЗНУ, к. 215, тел.: 228-75-88, 14-14, e-mail: lib@znu.edu.ua).

Олена Хлистун