Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Офіційний сайт ЗНУ – переможець міжнародної виставки

Офіційний сайт ЗНУ – переможець міжнародної виставки

14.11.2013 15:25 Участь у виставці конкурс перемога

Протягом 14-16 листопада в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (Київ) проходила 24 Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2013», у рамках якої працювала Всеукраїнська виставка «Освіта. Робота. Підприємництво» та Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

На сьогодні ці виставки є найбільшим освітянським заходом в Україні, присвяченим вищій освіті в нашій країні та за кордоном. Їх мета – привернення суспільного інтересу до освіти, пропагування досягнень України у цій сфері, формування єдиного українського освітнього простору, інформування молоді про освітні можливості, поширення інформації про стипендії та гранти для отримання освіти, а також представлення навчально-методичної літератури, освітніх комп’ютерних програм тощо.
Участь в урочистій церемонії відкриття виставки взяли: заступник міністра освіти і науки України Олексій Дніпров, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Пятрас Вайтекунас, перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні Влад Лернер, радник з питань культури та співробітництва та директор Французького Інституту в Україні Ерік Тосаті, радник Посольства Російської Федерації в Україні, керівник Представництва Росспівробітництва в Україні Костянтин Воробйов та голова правління Товариства «Знання» України Василь Кушерець.
Організатори заходу – Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України за підтримки Посольства Франції в Україні, Посольства Канади в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії в Україні, агенції Campus France, DAAD, British Council, Гете Інституту в Україні.
Загалом у заході взяли участь понад 200 вищих навчальних закладів України, міжнародних організацій, видавництв, а також вищі навчальні заклади Великобританії, Росії, Чехії, Кіпру, Ізраїлю, ОАЕ, Польщі, Франції, Литви, Австрії, Словаччини, Австралії, Латвії, Голландії, Німеччини.
У рамках виставки відбувся конкурс у різних номінаціях між його учасниками – вищими навчальними закладами, серед яких був представлений і Запорізький національний університет. Цього року ЗНУ отримав гран-прі та відповідний диплом за підписами Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника і президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя в номінації «Кращий дизайн офіційного сайту вищого навчального закладу». Це залужена нагорода, результат плідної копіткої роботи факультетів, коледжів, структурних підрозділів університету.
Традиційно, виставковий майданчик нашого вищого навчального закладу викликав неабияку зацікавленість і відвідувачів виставки, і експонентів.