Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ провели День студентського самоврядування

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ провели День студентського самоврядування

18.11.2013 11:49 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж день студента конкурс

До Міжнародного дня студентів у Економіко-правничому коледжі ЗНУ провели традиційний День студентського самоврядування. Під час цього свята студенти коледжу – як першокурсники, так і представники старших курсів – змогли взяти участь у цілій низці різнопланових цікавих заходів, продемонструвавши свої організаційні та творчі здібності.

Зранку біля входу до 2 навчального корпусу ЗНУ студенти ЕПК влаштували для всіх святкову зустріч: волонтери роздавали кожному, хто заходив, кольорові цукерки, аби створити гарний настрій. Заняття у групах І-ІІ курсів цього дня проводили не викладачі коледжу, а старшокурсники-дублери. Вони підготували для молодших товаришів різноманітні креативні завдання: конкурси, вікторини тощо, а за найкращі відповіді нагороджували заохочувальними призами. Дублери з числа студентів також очолили адміністрацію ЕПК: голова студентської ради коледжу Софія Марченко цього дня виконувала роль директора, її заступниками стали представники студради ЕПК Ірина Тесленко та Владислав Кондратенко.
На великій перерві влаштували конкурси-виставки студентської творчості: усі охочі могли оцінити кондитерські вироби та виставку декоративного мистецтва студентів різних спеціальностей ЕПК. За результатами голосування конкурсної комісії І місце за витвори ручної роботи отримала Катерина Стихарьова, ІІ місце поділили Вікторія Бірюкова та Христина Мхітарян, ІІІ місце дісталося одразу трьом студенткам – Катерині Кузякіній, Аліні Петровій та Ксенії Кубишкіній.
Учасники «солодкого» конкурсу мали за допомогою кондитерського виробу виразити суть спеціалізації кожної групи. Так, на думку конкурсної комісії, найкраще таким незвичайним чином свою спеціальність змогли презентувати першокурсники «Бухгалтерського обліку» та "Правознавства (І місце), створивши торти у вигляді калькулятора і солодкого «Кодексу» разом із суддівським молотокм. Студенти «Фізичного виховання» створили цілий «майданчик», а першокурсники «Розробки програмного забезпечення» - «торт-планшет», і разом не тільки посіли ІІ місце, а й отримали глядацькі симпатії. ІІІ місце між собою розділили студенти І та ІІ курсів спеціальності «Фінанси та кредит». Оцінити на смак ці виставкові вироби змогли вже самі студенти після завершення заходу.
Під час студентського свята другий поверх 2 навчалнього корпусу, де розташований ЕПК, прикрасили вітальні плакати, жартівливі зображення та стіннівки. Конкурс стіннівок оцінювала студентська адміністрація, яка і визначила переможців: І місце розділили газети груп другокурсників «Організації виробництва» та «Бухгалтерського обліку», ІІ місце – за першокурсниками спеціальності «Бухгалтерський облік» та студентами ІІ курсу «Фізичного виховання», ІІІ місце дісталося групам «Фінанси і кредит» І та ІІ курсів.
Відбувся також іміджевий конкурс серед груп першокурсників, які мали продемонструвати своє бачення ділового фахового одягу. Так, найкращим було визнано одяг групи «Видавнича справа та редагування»: на заняття увесь колектив прийшов у кольорових сарі. ІІ місце між собою розділили першокурсники спеціальностей «Соціальна робота» (білий костюм із великим «червоним серцем») та «Фінанси і кредит» (одяг в клітинку). ІІІ місце посіло елегантне вбрання, підготовлене студентами спеціальностей «Правознавство», «Бухгалтерський облік» та «Туристичне обслуговування».
Також до Дня студента започаткували конкурс пошуково-дослідних проектів студентів ЕПК, присвячений 70 річниці визволення Запоріжжя від фашистських загарбників та 75-річчю Запорізької області. Його організатори мали на меті поглибити знання учасників про історію та сьогодення рідного краю. У межах заходу студентам були запропоновані такі теми робіт: «Запорізький край під оберегами» (символіка населених пунктів), «70-річчю визволення Запорізької області від німецько-фашистських загарбників присвячується», «Незвідані золоті сторінки Запорізького краю: від минулого до сучасності», «Розвиток освіти Запорізького краю», «Сто різних націй, різних сто народів – і Запорізька рідна всім земля».
У межах проекту відбулася виставка творчих робіт, присвячена Міжнародному дню студентів. Тут були представлені, у вигляді стіннівок, перші результати пошукової роботи студентів ЕПК. Проект триватиме до березня 2014 року включно.
Взяти участь у ньому можуть усі охочі: за інформацією звертатися до деканату Економіко-правничого коледжу.
За словами директора Економіко-правничого коледжу Олени Грибанової, усі заходи, які зазвичай відбуваються на початку навчального року, спрямовані на адаптацію першокурсників та їх успішну інтеграцію у дружний колектив коледжу.

Олена Хлистун