Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Мер міста Олександр Сін нагородив студентів ЗНУ наручними годинниками та почесними грамотами

18.11.2013 16:07 Нагородження ЗНУ міська рада

15 листопада з нагоди святкування Міжнародного дня студента відбулася зустріч голови міста Запоріжжя Олександра Сіна зі студентством нашої області.

На початку зустрічі міський голова Олександр Сін поздоровив учасників засідання, привітав студентів із їхнім святом і розповів про майбутні перспективи співпраці міської влади та студентства.
Також на заході були присутні заступник голови міської ради Юрій Каптюх, представники Запорізького національного університету - перший проректор Олександр Бондар та помічник ректора Наталія Воронова.
Ведучими заходу виступили студенти ЗНУ – Катерина Дьоміна, Микола Копиловський та Катерина Даньшина. Гарний настрій та вокальні номери подарували учасникам зустрічі вихованки вокальної студії «Кантилена» ЦКМР ЗНУ Аліна Сур, Дар’я Рупасова та Анастасія Ашифіна.
У рамках зустрічі відбулося нагородження найбільш активної, талановитої та обдарованої молоді, серед якої і студенти нашого вишу:
- Антон Осадчук, голова Студентської ради ЗНУ, студент 4 курсу факультету журналістики;
- Ольга Рачук, студентка 5 курсу, магістрант юридичного факультету;
- Катерина Дьоміна, студентка 2 курсу біологічного факультету;
- Олена Клунько, студентка 5 курсу біологічного факультету;
- Ольга Лебедєва, студентка 4 курсу факультету журналістики;
- Софія Марченко, студентка 3 курсу, спеціальності «Соціальна робота» ЕПК ЗНУ;
- Євгенія Головко, студентка 3 курсу, спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» Торгового коледжу ЗНУ.
Також сертифікатом учасника проекту «Студенти для органів місцевого самоврядування» нагороджена студентка 3 курсу факультету журналістики ЗНУ Оксана Якименко, яка була членом комісії міськради з гуманітарних питань. Цей сертифікат засвідчує про успішне проходження практики при депутатських комісіях міської ради Запоріжжя.
Із Міжнародним днем студента усіх присутніх також привітали начальник відділу професійно-технічної освіти управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації Олександр Базь, ректор ЗНТУ Сергій Бєліков, студентський мер м.Запоріжжя Ольга Рачук, голова Студентської ради ЗНУ Антон Осадчук та ін.

Ксенія Назаренко