Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ відбувся святковий концерт до Міжнародного дня студента

19.11.2013 10:05 Все Факультети Економічний Економічний факультет Концерт Свято

18 листопада викладачі економічного факультету Запорізького національного університету для своїх студентів організували та провели концерт, присвячений Міжнародному дню студента.

Ведуча заходу – асистент кафедри економічної кібернетики Вікторія Шаповалова – на початку заходу надала слово декану економічного факультету Аллі Череп. Алла Василівна у своєму привітальному слові зазначила, що вже другий рік поспіль Запорізький національний був визнаний кращим вищим навчальним закладом із підготовки фахівців фінансово-кредитної галузі, а в цьому, звісно, є заслуга і студентів економічного факультету. Крім того, вона побажала студентам щастя, успіху, творчої наснаги та, разом із своїм заступником Вікторією Сьомченко, вручила грамоти і пам’яті подарунки найбільш активним представникам економічного факультету в номінаціях «Кращий студент-науковець року», «Активіст року», «Кращий спортсмен року» та «Талант першого курсу».
Несподіваним подарунком для студентів став виступ вокального колективу «Лейся песня» під керівництвом Алли Василівни, до складу якого увійшли викладачі економічного факультету Анастасія Пухальська, Лілія Бехтер, Ольга Іващенко, Олександр Лепьохін, Надія Шмиголь, Володимир Вишняков та Інна Акентьєва. Студенти були у захваті від вокальних виступів викладачів.
Доктор економічних наук, професор Надія Шмиголь також приєдналася до привітань та прочитала студентам казку про те, як стати справжнім бухгалтером.
Свої пісні студентам подарували також кандидат економічних наук, доцент Запорізького національного технічного університету Валентина Круглікова і керівник Запорізького міського клубу авторської пісні «Острівець» Олександр Супрун. Учасники театру танцю «Новий стиль» (керівник – майстер спорту міжнародного класу зі спортивної аеробіки Інна Лепьохіна) виконали запальні хореографічні номери.
На святковому заході також був присутній і представник фірми «Емісія» Артем Єгоров. Він привітав студентів зі святом та запросив усіх охочих завітати до цієї фірми на співбесіду задля подальшого працевлаштування.

Олена Ярошенко