Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ завершився тиждень української мови та літератури

20.11.2013 10:46 ЕПК конкурс

19 листопада в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся останній захід, проведений у рамках тижня української мови та літератури.

До Дня української писемності та мови, який в Україні відзначають 9 листопада, в Економіко-правничому коледжі ЗНУ 11 листопада розпочався тиждень української мови та літератури. Представники коледжу організували та провели низку тематичних заходів – конкурс колажів та фотопроектів «Шевченко Т. Г. – сучасний письменник» та конкурс демотиваторів із такою ж назвою, акцію популяризації філологічних дисциплін «Говорити українською – престижно!», конференцію «Емансиповані жінки-письменниці в українські літературі к. XIX – п. XX ст..» та інші. Також у коледжі були проведені IV Всеукраїнська олімпіада з української мови та IV Міжнародний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Останнім заходом, запланованим у рамках тижня української мови та літератури, став конкурс читців «Хай звучить поетичне слово».
На початку зустрічі директор ЕПК Олена Грибанова звернулася до присутніх із вітальним словом. Після цього вона нагородила переможців попередніх конкурсів та змагань. Також Олена Євгенівна зазначила, що за організацію та проведення тижня української мови та літератури подякою буде нагороджено голову циклової комісії Наталю Труш.
Ведучою конкурсу виступила викладач української літератури коледжу Ганна Дорофєєва. До складу журі увійшли: директор ЕПК Олена Грибанова, викладачі коледжу – Світлана Доброскок, Ганна Грушанська, Олена Коваль, Наталя Труш, Ганна Дорофєєва та студентка 3 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування», переможниця 1 етапу IV Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Катерина Щербина.
Після завершення конкурсу читців Олена Євгенівна привітала та нагородила переможців. 1 місце посіла студентка 1 курсу спеціальності «Фінінси та кредит» Анастасія Бахмут, 2 місце – студентка 1 курсу спеціальності «Бухгалтерський облік» Аліна Петрова та 3 місце – студентка 1 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Марія Полтавська.

Ксенія Назаренко