Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили переможців фотоконкурсу мешканців гуртожитку №3 «Осінній водограй»

21.11.2013 11:43 Відділ виховної роботи конкурс гуртожиток

11-17 листопада у холі гуртожитку №3 Запорізького національного університету всі охочі мали змогу помилуватися роботами учасників фотовиставки «Осінній водограй». Її організатор – студентська рада гуртожитку за сприяння Відділу виховної роботи нашого університету. Продемонструвати своє вміння вдало вибудовувати кадр та знаходити незвичний ракурс вирішили багато мешканців цього гуртожитку.

20 листопада, під час вокального конкурсу «Срібна нота», відбулося нагородження кращих фотомайстрів гуртожитку.
У номінації «Запоріжжя в обличчях» 1 місце розділили Катерина Стєшкіна (студентка 3 курсу Економіко-правничого коледжу) й Людмила Єгорова (студентка 3 курсу філологічного факультету). 2 місце посіли Юлія Єременко (студентка 2 курсу факультету іноземної філології) та Неллі Прокопчук (студентка 1 курсу факультету соціології та управління). 3 місце у цій номінації посіла Катерина Рула (студентка 3 курсу філологічного факультету).
У номінації «Осінь Запорізького краю» 1 місце вибороли фотороботи Ольги Андрієнко (студентка 3 курсу факультету фізичного виховання) й Анни Затуливітер (студентка 3 курсу факультету менеджменту). На 2 місці у цій номінації – Марина Протас (студентка 1 курсу факультету фізичного виховання). 3 місце – у Сніжани Соломоненко (студентка 3 курсу факультету фізичного виховання) та в Ольги Коротиш (студентка 3 курсу факультету журналістики).
Усі учасники конкурсу отримали подяки та подяки з відзнакою, а також цінні подарунки. Тих, хто посів призові місця, крім того, відзначили премією: за 1 місце – у розмірі 150 гривень; за 2 – 100 гривень, за 3 місце – 50 гривень. Спеціальним призом «За творчий підхід» і премією у 150 гривень були відзначені мешканці блоку 2.2.

Таміла Тарасенко