Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У гуртожитку №3 провели вокальний конкурс «Срібна нота»

У гуртожитку №3 провели вокальний конкурс «Срібна нота»

21.11.2013 13:50 Відділ виховної роботи конкурс гуртожиток

20 листопада у гуртожитку №3 Запорізького національного університету провели вокальний конкурс «Срібна нота». У змаганні на звання найкращих вокалістів гуртожитку, організованому студентською радою гуртожитку за сприяння Відділу виховної роботи ЗНУ, взяли участь тринадцять конкурсантів із факультетів іноземної філології, журналістики, біологічного, соціальної педагогіки та психології, фізичного виховання, соціології та управління, математичного й Економіко-правничого коледжу.

Оцінювало виступи конкурсантів вимогливе журі у складі начальника виховного відділу нашого вишу Світлани Кондратенко, провідного фахівця виховного відділу Тетяни Баланюк, голови студентської ради ЗНУ Антона Осадчука й випускника нашого ВНЗ, лауреата численних вокальних конкурсів обласного та всеукраїнського рівня, співробітника Запорізької обласної філармонії імені Михайла Глінки Ігоря Пилипенка.
Перед учасниками заходу стояли непрості завдання: вони мали спершу виконати акапельно куплет пісні українською мовою, потім - куплет і приспів під караоке, не знаючи до початку цього етапу конкурсу, яку саме пісню їм доведеться співати, а наостанок - продемонструвати всі свої творчі можливості журі та численним глядачам, виконавши завчасно підготовлену музичну композицію.
Ведучі конкурсу – студентка другого курсу філологічного факультету Юлія Чеборай і студент другого курсу Економіко-правничого коледжу Євген Тичинін – своїми жартами не лише створювали святкову й невимушену атмосферу в залі, але й намагалися підбадьорити конкурсантів. Вони постійно нагадували глядачам, аби ті не забували аплодисментами підтримувати знайомих виконавців. Присутні на заході охоче винагороджували оплесками кожен вокальний виступ. У перервах між етапами конкурсу, коли журі підраховувало бали, зароблені учасниками, перед глядачами виступав «зірка гуртожитку» Дмитро Сірков.
За результати конкурсу в номінації «За натхненний спів» винагородили студентку 1 курсу факультету фізичного виховання Марину Протас, в номінації «За оригінальне виконання» відзначили студентку 1 курсу факультету журналістики Вікторію Францеву, а в номінації «За чарівний голос» - студентку 1 курсу факультету іноземної філології Анну Соловйову. Кращим «Ліричним виконавцем» стала студентка 2 курсу Економіко-правничого коледжу Анна Скрута, а «Найзагальнішим вокалістом» назвали студентку 1 курсу факультету фізичного виховання Вікторію Гузенко. «За творчу багатогранність» відзначили першокурсницю факультету іноземної філології Поліну Камєнєву, а «За неповторну харизму» - студента 3 курсу математичного факультету Андрія Мільчевського. «За кращий естрадний вокал» винагородили студентку 2 курсу факультету журналістики Руслану Гупало, а «За чарівний тембр» - студентку 2 курсу математичного факультету Марину Клименко. «Співочою перлиною гуртожитку» стала третьокурсниця біологічного факультету Наталя Онішкевич.
«Срібним голосом гуртожитку» журі визнало студента 2 курсу математичного факультету Володимира Сташенка, «Золотим голосом гуртожитку» стала студентка 3 курсу факультету соціальної педагогіки та психології Аліна Мудрагеля. Студентка 1 курсу факультету соціології та управління Юлія Карпенко водночас здобула Гран-прі конкурсу і «Приз глядацьких симпатій».
Усі учасники конкурсу отримали грамоти, пам’ятні подарунки і статуетки, а призери – ще й грошові премії: Володимир Сташенко – 150 гривень, Аліна Мудрагеля – 200, а Юлія Карпенко – 250 гривень.
Начальник Відділу виховної роботи нашого вишу Світлана Кондратенко під час виголошення результатів відзначила артистизм і талановитість усіх вокалістів, а також активність глядачів, які щиро підтримували виконавців.

Таміла Тарасенко