Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На СПП відбулося обговорення актуальних проблем теорії та практики підготовки майбутніх акторів

22.11.2013 14:42

20 листопада на факультеті соціальної педагогіки та психології відбувся науково-методичний семінар на тему «Науково-методичне забезпечення професійної підготовки та виховання творчої особистості майбутнього актора».

Семінар організований кафедрою акторської майстерності з метою залучення науковців та практичних працівників до обговорення актуальних проблем теорії та практики підготовки майбутніх акторів.
Керівником секцій виступила доктор пед. наук, професор, зав. кафедри акторської майстерності Галина Локарєва. У семінарі взяли участь викладачі кафедри акторської майстерності, студенти спеціальності «Театральне мистецтво» та гості семінару: художній керівник дитячої театральної студії «Свія» Світлана Ємець, продюсер студії «AMUSE Prodaction» Максим Артеменко, зам. директора ДОЛ «Аврора», драматург Сергій Бражников, а також представники театру моди, таланту та успіху «Образ» на чолі з керівником Іриною Борщ.
У першій частині семінару викладачі кафедри акторської майстерності представили науково-методичні доповіді, присвячені проблемам методики професійної підготовки та виховання творчої особистості майбутнього актора. Практичне ж розкриття основної теми семінару отримало своє продовження на майстер-класах, проведених викладачами профілюючих дисциплін: Геннадієм Фортусом – старшим викладачем кафедри акторської майстерності, заслуженим діячем мистецтв України; Надією Стадніченко – старшим викладачем кафедри акторської майстерності, заслуженою артисткою України; Віктором Гончаровим – старшим викладачем кафедри акторської майстерності, заслуженим артистом України; Миколою Квєтковим – викладачем з вокалу кафедри акторської майстерності. Разом зі студентами спеціальності «Театральне мистецтво» викладачі намагались на практиці показати різні підходи до вирішення вище зазначених проблем на основі власного досвіду та досвіду провідних спеціалістів в галузі підготовки майбутніх акторів.